Jaka Misja Iskry z Polski jest ?

ISKRA Z POLSKI

jest poza religiami, polityką i systemem. 

 

„Energia podąża za uwagą” – i ja pragnę zwrócić uwagę ludzi na MIŁOŚĆ

Po utracie pracy (za brak maseczki) – wrzesień 2020 roku, minęło trochę czasu zanim doszłam do tego co chcę w życiu robić. Oczywistym było, że będzie to związane z Iskrą, ale co, jak i gdzie powoli kreowało się przez ostatnie miesiące.

ISKRA Z POLSKI to temat, o którym mówię od kilku lat. Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy i bardzo chcę , pragnę, marzę o tym abyśmy „My” ludzie potrafili się odnaleźć i rozpoznać nie tylko w internecie, poprzez np. nakładki, grupy, strony itd. ale przede wszystkim w REALNYM ŻYCIU. Bo to realne życie jest nam dziś tak bardzo potrzebne <3

Zaczarowane logo iskry, które powołałam do życia i które ma własną świadomość, jest przede wszystkim wypełnione miłością. Miłością, która ma nas wszystkich połączyć i która JUŻ NAS ŁĄCZY.

To jest mój cel. Dla was. Dla nas wszystkich.

ISKRĘ TWORZYMY MY WSZYSCY, KAŻDY Z NAS <3

Moim marzeniem jest aby miłość i pokój rozpuściły wszelki ból tego świata. Pragnę byśmy idąc ulicą potrafili się rozpoznać i dzięki temu łatwiej i szybciej rozprzestrzeniać naszą ISKROWĄ DUCHOWĄ RODZINĘ, w której najwyższą wartością jest miłość i prawda.

Zapraszam do dobrowolnych wpłat za cele rozwoju 

Iskry z Polski, bo dzięki wam Iskra powstała między innymi  🙂

   
focia_1

Magdalena Machowska

Shopping Cart