Jam Jest

Historia iskry

 

 

Zanim przeczytasz, niech wszystko co w Twoim umyśle, spłynie do Twojego serca. ❤️

Moja historia z Iskrą zaczęła się w dniu, gdy poczułam, że jestem w ciąży (wrzesień 2017 rok). Ten dzień, uratował mi życie … które pragnęłam sobie odebrać … .

Nie chcę o wszystkim pisać publicznie, ale Ci, którzy mnie znają wiedzą jaka jest moja przeszłość i to, że wtedy chciałam po prostu umrzeć i prosiłam codziennie Boga o to by mnie zabrał. Wtedy też byłam pewna, że nie mogę mieć dzieci i dodatkowo upadłam bardzo bardzo nisko …

Pewnego dnia zwróciłam się do Boga …, a raczej wykrzyczałam w bólu i łzach, w cierpieniu i samotności by dał mi sens życia, bo inaczej się zabiję … . Byłam na to gotowa … .

Minęło kilka dni, a ja poczułam, że zostałam mamą … . I tego samego dnia „przypadkiem” włączył mi się film na YouTube pod tytułem PROROCTWO ( https://youtu.be/2p2WWQkKzso ) I w nim po raz pierwszy usłyszałam o Iskrze …
Od dziecka czułam, że mam jakąś wielką choć niezrozumiałą jeszcze wtedy dla mnie misję …

Gdy w dniu, w którym dowiedziałam się, że bije we mnie drugie serce i równocześnie zobaczyłam ten film, wiedziałam, że jest to od Boga. Bardzo długo nie potrafiłam w to uwierzyć … .

Iskra z Polski jest moją misją jakkolwiek to rozumieć … i od tamtego czasu mówiłam o niej każdemu napotkanemu człowiekowi. Jeszcze wtedy nie wiedziałam czym lub kim ona będzie, ale czułam wręcz obowiązek by dzielić się tą wiadomością.

Po niedługim czasie 17 listopada 2017 roku utworzyłam grupę ISKRA Z POLSKI.

Lata 2018 i 2019 poświęciłam swojemu synowi i mojemu rozwojowi duchowemu. Dziś rozumiem, widzę i czuję dużo dużo więcej. Nie tylko jako ja, ale również, albo i przede wszystkim jako matka. Dlaczego o tym pisze? Bo iskra z polski na ten moment jest jakby taką przestrzenią matczynego serca, które po prostu kocha swoje dziecko … .

Oczywiście nie tylko, ale czuję, że przede wszystkim.

Ponieważ wszystko dzieje się we właściwym czasie tak i tutaj dopiero dziś mogę napisać czym jest ISKRA i jak to się stało.

ISKRA jest początkiem. Początkiem zmian. Zmian na lepsze.
ISKRA jest miłością. Jest przestrzenią serca, otwartą dla każdego człowieka.
ISKRA jest nadzieją, że będzie lepiej.
ISKRA jest świadomością, że każdy człowiek musi poczuć Boga w sobie, aby móc odkryć na nowo własny potencjał dobra
ISKRA jest realną zmianą, którą już widać poprzez ludzi, którzy działają z poziomu serca
ISKRA jest ZMIANĄ NA LEPSZE

ISKRA Z POLSKI została powołana do życia i utkana z czystej miłości z poziomu dziecka ..
Jest magiczna i zaczarowana. Dosłownie i w przenośni.

To wszystko co dziś mogę o niej napisać dodając na koniec, że JESTEM, BO TY JESTEŚ. I tylko dzięki temu mogła urodzić się i rozprzestrzenić ISKRA.

#ISKRAZPOLSKI

Magdalena Machowska

Zapraszam do dobrowolnych wpłat za cele rozwoju 

Iskry z Polski, bo dzięki wam Iskra powstała między innymi  🙂

   
focia_1

Magdalena Machowska

Shopping Cart